Michal Kole

Děláte přepadovky v bytech Vašich dětí či Vaši potomci dělají přepadovky u Vás doma? Jaké se vyskytli trapné situace?

Odpovědi
Pače

ne!!! jednou by mi tam vlitli a bylo by haloo.. rodina nerodina.. nasteva jako kazda jina.. zatukej a cekej
Doplňuji:
ale jinak kdyz jsem na stredni a bydlel na private a ja tam byl s pritelkyni v imtimni situaci vbehla mi tam moje babicka.. stara skola je, asi si myslela ze tohle jeste nedelam

Sůwa

Docházím jen po předchozí domluvě a je to i naopak. Kdepak přepadovka. Já, ani dcera bychom si to nedovolily, přestože máme vzájemně od bytů klíče. Ona totiž moje dcerunka je daleko pořádnější než já a před její návštěvou bych musela snad vygruntovat a k ní zas nemám chuť bezdůvodně jezdit přes celou Prahu. 🙂
P.S. To neznamená, že mám doma bordel…

honza19hk

tady nejsme na divokým západě.Slušná návštěva zaťuká. Taghle metoda platí leda tak u hasičů nebo policajtů,jinak slušní lidé zaklepu nebo zazvoní.Návštěva která by mě vykopla dveře by letěla šmahem zpátky.