Děláte práci, která vás baví?

Dnešní doba není příliš dobrá. Někdo je na ÚP či dělá práci, která se zrovna naskytla aby člověk měl aspoň něco.. Málokdo má ale práci, která ho vskutku baví a je s ní spokojen. A jak jste na tom vy? Jakou práci vykonáváte a jak jste s ní spokojeni? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mam skvelou praci, je mym konickem, bavi me (samozrejme ne uplne porad), porad je v ni neco noveho a zajimaveho. A dostavam za ni tolik, ze mi to umoznuje spoustu veci neresit. Jedine, co mi vadi, je min casu na jine konicky, venuju se ji leckdy i doma dalsich nekolik hodin.

Další odpovědi:

Zlatý

Dá se říct, že vždycky jsem dělala práci která mne bavila a po roce 1989 byla moje práce i slušně finančně ohodnocena. Nikdy jsem se nevyhýbala odpovědnosti, nevadily mi často náročné pracovní podmínky a ráda se učím nové věci. Díky tomu všemu si teď spokojeně užívám důchod a baví mne i nedělat vůbec nic :-)

Zlatý

Ano ..kdyby me nebavila tak ji prece nedelam .... clovek ma pravo volby nikdo te do prace ktera se ti nelibi nenuti ....
Najdi si praci ktera te bavit bude .....

Zlatý

Jsem spokojená, mám práci, která mě baví, je mým koníčkem. Vím, že mnoho lidí takovou práci nemá a je mi to moc líto. Přála bych všem, aby byli s prací spokojeni. :-)

Stříbrný

Zlatý

Ano, jsem jedním z mála šťastlivců, kteří toto o sobě mohou říci. Jsem už čtyři roky lektorem angličtiny na jazykovce a za celou tu dobu mě to ještě neomrzelo, vždy se do práce těším (snad s výjimkou ranních hodin, ale to jen proto, že nerad brzy vstávám ;{)>. Má to tam sice své mouchy, pro které bych neváhal jít za lepším, ale v rámci možností můžu být přímo nadmíru spokojen.
Pak si ještě přivydělávám překladem a to je rovněž zajímavá tvůrčí práce.

Stříbrný

Ano mám, jinak bych jí přece nedělal, ale už se to tu řešilo mnohokrát.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.