JajaJ

Děláte práci, která vás baví?

Dnešní doba není příliš dobrá. Někdo je na ÚP či dělá práci, která se zrovna naskytla aby člověk měl aspoň něco.. Málokdo má ale práci, která ho vskutku baví a je s ní spokojen. A jak jste na tom vy? Jakou práci vykonáváte a jak jste s ní spokojeni? :)

Nejlepší odpověď
Hamon

Mam skvelou praci, je mym konickem, bavi me (samozrejme ne uplne porad), porad je v ni neco noveho a zajimaveho. A dostavam za ni tolik, ze mi to umoznuje spoustu veci neresit. Jedine, co mi vadi, je min casu na jine konicky, venuju se ji leckdy i doma dalsich nekolik hodin.

Další odpovědi
Sůwa

Dá se říct, že vždycky jsem dělala práci která mne bavila a po roce 1989 byla moje práce i slušně finančně ohodnocena. Nikdy jsem se nevyhýbala odpovědnosti, nevadily mi často náročné pracovní podmínky a ráda se učím nové věci. Díky tomu všemu si teď spokojeně užívám důchod a baví mne i nedělat vůbec nic 🙂

badisko

Ano ..kdyby me nebavila tak ji prece nedelam … clovek ma pravo volby nikdo te do prace ktera se ti nelibi nenuti …
Najdi si praci ktera te bavit bude .....

marci1

Jsem spokojená, mám práci, která mě baví, je mým koníčkem. Vím, že mnoho lidí takovou práci nemá a je mi to moc líto. Přála bych všem, aby byli s prací spokojeni. 🙂

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=D%C4%9Bl%C3%A1te%20­pr%C3%A1ci%2C%20kter%C3%­A1%20v%C3%A1s%20bav%C3%AD

quentos

Ano, jsem jedním z mála šťastlivců, kteří toto o sobě mohou říci. Jsem už čtyři roky lektorem angličtiny na jazykovce a za celou tu dobu mě to ještě neomrzelo, vždy se do práce těším (snad s výjimkou ranních hodin, ale to jen proto, že nerad brzy vstávám ;{)>. Má to tam sice své mouchy, pro které bych neváhal jít za lepším, ale v rámci možností můžu být přímo nadmíru spokojen.
Pak si ještě přivydělávám překladem a to je rovněž zajímavá tvůrčí práce.

Emefej

Ano mám, jinak bych jí přece nedělal, ale už se to tu řešilo mnohokrát.