Avatar uživatele
JajaJ

Děláte práci, která vás baví?

Dnešní doba není příliš dobrá. Někdo je na ÚP či dělá práci, která se zrovna naskytla aby člověk měl aspoň něco.. Málokdo má ale práci, která ho vskutku baví a je s ní spokojen. A jak jste na tom vy? Jakou práci vykonáváte a jak jste s ní spokojeni? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Sůwa, gagaga před 3683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Mam skvelou praci, je mym konickem, bavi me (samozrejme ne uplne porad), porad je v ni neco noveho a zajimaveho. A dostavam za ni tolik, ze mi to umoznuje spoustu veci neresit. Jedine, co mi vadi, je min casu na jine konicky, venuju se ji leckdy i doma dalsich nekolik hodin.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Dá se říct, že vždycky jsem dělala práci která mne bavila a po roce 1989 byla moje práce i slušně finančně ohodnocena. Nikdy jsem se nevyhýbala odpovědnosti, nevadily mi často náročné pracovní podmínky a ráda se učím nové věci. Díky tomu všemu si teď spokojeně užívám důchod a baví mne i nedělat vůbec nic 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ano ..kdyby me nebavila tak ji prece nedelam … clovek ma pravo volby nikdo te do prace ktera se ti nelibi nenuti …
Najdi si praci ktera te bavit bude .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jsem spokojená, mám práci, která mě baví, je mým koníčkem. Vím, že mnoho lidí takovou práci nemá a je mi to moc líto. Přála bych všem, aby byli s prací spokojeni. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=D%C4%9Bl%C3%A1te%20­pr%C3%A1ci%2C%20kter%C3%­A1%20v%C3%A1s%20bav%C3%AD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, jsem jedním z mála šťastlivců, kteří toto o sobě mohou říci. Jsem už čtyři roky lektorem angličtiny na jazykovce a za celou tu dobu mě to ještě neomrzelo, vždy se do práce těším (snad s výjimkou ranních hodin, ale to jen proto, že nerad brzy vstávám ;{)>. Má to tam sice své mouchy, pro které bych neváhal jít za lepším, ale v rámci možností můžu být přímo nadmíru spokojen.
Pak si ještě přivydělávám překladem a to je rovněž zajímavá tvůrčí práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano mám, jinak bych jí přece nedělal, ale už se to tu řešilo mnohokrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek