Miroslavst

Děláte pokrmy z mořských ryb?

Děláte pokrmy z mořských ryb? Mě chutnají, ale musím je osolit. Proč je musím solit, když žijí ve slané vodě?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pangasius je dobrá sladkovodní ryba.

Jahodo co se Vám to stalo,jste to vůbec Vy???

Před cvílí jste byla jinak učesaná a jinou barvu,jak to děláte tak rychle,,,,slušelo Vám to víc

Ale tak už toho nechte,klamete tělem…

je to jen o zvyku,já jsem byla leta blond,teď mám nějakou hnědou,trvalo 2 roky než jsem si zvykla

Další odpovědi
panenka

Já si kupuji rybu Pangasius je to ryba bez kostí a je velmi dobrá.

Nave

občas kupuji zavináče.chutná mi makrela.kupuji rybí prsty,a dělám obaluji krabí tyčinky.

Jahoda

Kupujeme Pangasiuse, jedla jsem i žraločí maso, které je vinikající atd. Občas koupím tresku, krabí tyčinky i lososa, kterého miluji 🙂 Takže já kupuji rybí maso z moře. Navíc je velmi chutné, takže tím lépe 🙂

Kropítko, co máte namysli?
To myslíte, že mi více slušel předchozí „avatar“? Tento jsem jen zkoušela, ale asi se vrátím k tomu původnímu 🙂 Co Vy na to? 🙂

Ale musím uznat, že předchozí „avatar“ se mi zamlouval více. Navíc si teď připadám, že to nejsem já 😁. Takže se vracím se své původní podobě 😉 Ikdyž je pravda, že tento avatar mi je ze všech nejvíce podobný (jak vypadám ve skutečnosti), ale co už. Vrátím se k bloncce. Před dvěma lety jsem bloncka byla a vypadala jsem tak nějak, takže se k ní vracím 🙂

ReHu

Netuším, proč by se sůl měla dostat do masa ryb.
A také jsem doteď netušila, že Pangas. je ryba bez kostí. Ale asi se spíše kupují filety, ty jsou bez kostí, ne?
Ale, že je dobrá – souhlasím, mořská treska je také mňam 🙂.

kropitko

Miroslave!!?,