Zlatý

Děláte pokrmy z mořských ryb?

Děláte pokrmy z mořských ryb? Mě chutnají, ale musím je osolit. Proč je musím solit, když žijí ve slané vodě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pangasius je dobrá sladkovodní ryba.

Jahodo co se Vám to stalo,jste to vůbec Vy???

Před cvílí jste byla jinak učesaná a jinou barvu,jak to děláte tak rychle,,,,slušelo Vám to víc

Ale tak už toho nechte,klamete tělem...

je to jen o zvyku,já jsem byla leta blond,teď mám nějakou hnědou,trvalo 2 roky než jsem si zvykla

Další odpovědi:

Zlatý

Já si kupuji rybu Pangasius je to ryba bez kostí a je velmi dobrá.

Pokročilý

občas kupuji zavináče.chutná mi makrela.kupuji rybí prsty,a dělám obaluji krabí tyčinky.

Zlatý

Kupujeme Pangasiuse, jedla jsem i žraločí maso, které je vinikající atd. Občas koupím tresku, krabí tyčinky i lososa, kterého miluji :-) Takže já kupuji rybí maso z moře. Navíc je velmi chutné, takže tím lépe :-)

Kropítko, co máte namysli?
To myslíte, že mi více slušel předchozí "avatar"? Tento jsem jen zkoušela, ale asi se vrátím k tomu původnímu :-) Co Vy na to? :-)

Ale musím uznat, že předchozí "avatar" se mi zamlouval více. Navíc si teď připadám, že to nejsem já :-D. Takže se vracím se své původní podobě ;-) Ikdyž je pravda, že tento avatar mi je ze všech nejvíce podobný (jak vypadám ve skutečnosti), ale co už. Vrátím se k bloncce. Před dvěma lety jsem bloncka byla a vypadala jsem tak nějak, takže se k ní vracím :-)

Zlatý

Netuším, proč by se sůl měla dostat do masa ryb.
A také jsem doteď netušila, že Pangas. je ryba bez kostí. Ale asi se spíše kupují filety, ty jsou bez kostí, ne?
Ale, že je dobrá - souhlasím, mořská treska je také mňam :-).

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Miroslave!!?,

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.