Zlatý

Děláte nebo dělali jste to, co vás v životě bavilo či baví?

"Měl jsem velký štěstí v životě. Přes všechny překážky jsem mohl dělat to, co mám rád. A když člověk může dělat práci, která ho baví, kterou má rád, teprve pak je jeho život celistvý – celistvost života je krása, smysl a že vede odněkud někam." Arnošt Lustig

Má pravdu A. Lustig?

Podobná otázka již tady byla, ale šlo o jiný pohled na skutečnost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ano, dřív jsem vykonávala práci, která sice nebyla úplně mým koníčkem, ale bavila mě.
Bohužel po slavné Revoluci je to jiné. Jak mi řekl dneska syn : "máti, ty bys byla šťastnější, i kdybys shrabávala trávu někde v parku". A má pravdu.

Další odpovědi:

Stříbrný

Já to mám podobně, jako Arnošt, vše co jsem dělal jsem dělal rád a vždy jsem se těžko rozhodoval zdali jít dělat něco jiného. Ale vždy jsem udělal dobře. Jsem šťastný, že jsem se tak rozhodl.

Zlatý

Ako dieťa som chcela robiť úplne inú prácu, ale pre veľmi veľké množstvo prihlásených mi ponúkli iné štúdium. Zaujalo ma to, stalo sa mi to aj koníčkom. V súčasnosti mám iba 45.ročné pôsobenie v branži v rôznych pozíciách. Tak som si akosi zvykla.
Takže pravdu z môjho pohľadu má.

Částečně. Tento svět zajímá jen peníze. Musel bych žít jejich obchodnickým způsobem života, prodat to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.