Zlatonka

Děláte doma nějakou ruční práci, kterou si vyděláváte??

Poradíte, co vyrábět a tím si vydělat?? Potřebuji práci, ale nemám možnost dojíždět a řidičák nemám, nevím jak si poradit.. Jediné co neumím je šití na stroji.. O práci stojím, ale nevím čím začít, čím si vydělávat.. Nemyslím nějaké obálky, nebo propisky, nebo podobné pochybné zaměstnání.. Poradíte co třeba děláte?? Díky

Odpovědi
postcd

bohužel nedělám, ale chtěl bych. mě napadá nabízet na obecní vývěsce služby jako sekání trávy, hrabání listí, žehlení prádla, úklid apod.. ale co dělat z vlastního domu nevím, leda nějaké podnikání, ale tam je potřeba platit pojištění asi 3000kč + daně + papírování. a nebo na dohody o provedení práce.

xx.man.xx

mě napadá že by mohlo vynášet výroba loutek staci k tomu umět dobře malovat modelovat atd. a trochu látky+sádru teoreticky by to šlo pak by se to puselo prodávat přes net či prostě dobré kontakty

jáára

Dělám fajfky, ale moc to nesype…