9 řemesel

Děláte doma k obědu

i tzv. houbofleky? Tedy místo uzeného houby? Manželka ano, a jsou mňam !
Jo a odpovědi na zablafuňky a procesí jsou u otázky v diskusi.

Nejlepší odpověď
annas

Já je občas dělávám. Krásně voní. Na Vánoce pak ze sušených peču hubník.

Jen mít víc hub. Ale na sběr nejsou lidi, protože v okolních lužních lesích nerostou. Musí se od nás zajet do tzv. opičích hor – trochu výš.

Další odpovědi
BEAES

Ano i takovou bezmasou variantu dělávám. někdy místo fleků dávám brambory, také je to mňamka.

gnr54

Teď je tolik hub,že nejenom suším,ale každý den něco vymýšlím k obědu i k večeři.Sa­mozřejmě i hubovník.Zde na severu čech je moc,moc hub.PARÁDA.

Sára8

Já nedělám,protože ani nemám ráda houby.

rosa

Houbofleky miluju. Je to zpestření jídelníčku, ale musí být čerstvé ne sušené.
A protože hub je dost, udělala jsem i houbový dort z bramborového těsta a houbovou náplní. Nemusí být zrovna dort, stačí na menší plech.
http://www.net­kucharka.cz/prin­trecipe.php?i­drecipe=6493C36C2­872005234947357023

elektrikář

Zbyl mi vývar z hub při zavařování podléval jsem s tím vepřové kotlety nakonec jsem jich tam přidal několik dusit k masu. Mněl jsem děti na prázdninách a málem jsem nezachránil poslední kousek pro sebe zbaštili by mi to i z kastrolem.Houby to nemá chybu.