Jahoda

Děláte dezert Chesecake – sýrový koláč??

Já jsem ho právě dopekla. Správně se náplň tohoto koláče dělá ze sýru – Mascarpone nebo Ricotta). U nás se většinou dělá z tvarohového sýra (Lučina, Philadelphia, Gervais, Cottage) nebo z klasického tvarohu.

Dělali jsem ho někdy, popř. jedli jste ho? A jak Vám chutnal? Já čekám, až mi vychladne, abych ho zkusila :)

Díky :)

P.S.: Omlouvám se. V nadpise mám chybu – správně má být Cheesecake – 2 e. :)

Nejlepší odpověď
hanjimka

Ráda si ho kupuji,ale ještě jsem ho nezkoušela upéct.Pokud se Vám povedl poprosím o recept.

hanjimka

Jak dopadla hlavně jak chutnal koláč.?Na netu jsou hromady receptů,ale vyzkoušený je jistota.Děkuji.