Katrous

DĚLÁM v video movie maker a když tam dám video nejde jakou připonu prosím?

dobrý den nektere videa ktere tam dam jdou normal ale ty dalsi nejdou vubec jakou mám dat priponu aby vse fungovalo?díky za odpoved

Odpovědi
Michal Kole

Myslíš Microsoft Windows Live Movie Maker ?

tento program spolupracuje pouze pokud je format Windowws media video a pak tuším MPEG2 a možná i MPEG4, ale tím si nejsem jistý.

Nejde ani tak o příponu, ale o datový formát souboru.

Podrobnosti ti zjistí program MediaInfo http://mediain­fo.sourceforge­.net/cs