Drap

Dělám si zbírku plavacích otázek a teď jedna zmizela. Proč ?

samozřejmě Sbírku
Doplňuji:
Ptal jsem se všech, abych nemusel nikoho jmenovat a neporušil tím kodex

Nejlepší odpověď
hanulka11

Že by uplavala ?????Divné.....
Doplňuji:
možná jich nyní bude ještě víc ,po tvé zmínce

Další odpovědi
anonym

A to se ptáš nás,nebo Dr.Mazala?!

terry

Tak třeba ji „anonym“ položí znovu :).
Ale dělat sbírku, to mě tedy nenapadlo.
Co s ní budeš dělat? Vydáš ji? Ve vazbě nebo brožovanou?

aramah

Nemažu a proto nejedu :D

Illines

DDD?

hanny 2

Možná si ji Michal smazal!

briketka10

já to nebyla, protože neumím moc plavat na 100% to byl již zmiňovaný MICHAL KOLE ☹

sbírku na tu knihu ??

WeeBear

Mazal se objevil! 😛
Mimochodem, předem říkám, že já to nebyla.. Doteď jsem nezjistila, jak tady můžu přesunout, či smazat otázku. Ne, že by mě to ovšem nějak mrzelo, přenechám jiným. 🙂

casey

Napad se sbirkou je super. Mam plavaci otazky moc rad, kdysi jsem tady psal, ze, kdyz se tak do mesice nejaka neobjevi, zacinam byt nervozni.
Tak doufam, ze vysledek bude mit nejakou prezentovatelnou formu. Jsem veliky zajemce.

anonym

aramah,neměla bys mít jiného smajlíka,třeba takového ? ☹

aramah

Barbakan nojo ale já mluvím o mazání otázek jinak,jinde, dobrý :))))))))

anonym

Šťastný to člověk-manžel! 😁