sup

Dělám masáže,dojíždím do soukromí.Na jaké stránky, nebo inz. mám dát nabídku, abych sehnal klientelu Dík

Nejlepší odpověď
Hlada

Udělejte si vlastní stránky. Nemusíte mít ani placenou doménu, stačí levný hosting s doménou třetí třídy. Různé inzertní firemní katalogy jsou k ničemu bez ohledu na to, jestli jsou placené nebo zdarma. Naprostá většina lidí hledá pomocí vyhledávače. Pohrajte si s optimalizací (SEO).
Další možnost je telefonní seznam a servisní stránka Annonce. Oproti internetu je to ale mnohonásobně dražší.

Další odpovědi
Mapel

Každý prohlížeč má svojí inzerci, dále najdeš mraky webů na inzerci zdarma. Já to mám asi na 6.

BandiOl

Stačí reklama na stránkách tybu webnode – je to zdarma. Pokud ovládáte základní práce na PC, pak si poradíte.
Pokud budete mít problém – mohu poradit (zdarma).