kralda

dělám 12ti hodinové směny ,mám 14 dnů denní a14dnů noční z toho volný jeden víkend a to nám nařídily pohotovost

nařízení zaměstnavatele pohotovostních služeb o svém volnu má na to právo ? když mám rozpis směn ?

Nejlepší odpověď
smutnydrak

holka ikdyž ti nepomůžu,tak tě úpřimně lituju… trošku uber,nebo tě to zabije…a co to je za zaměstnavatele,když takhle honěj ženský???… 🙂.. a schválně…pokud to neníé tajný,kolik ti za těch ,jak počítám 336 hodin dají ?

Další odpovědi
Salvaje

Zkus si to tady najít. Tuším, že by za to měl být nějaký příplatek…
http://www.za­kony.propravo­.cz/2010/12/za­konik-prace-2011-zakon-c-2622006-sb.html