Dělali jste volavku nebo bílého koně ?!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne, díky bohu.

Další odpovědi
anonym

nerozumím ☹
Doplňuji:
aha, přečetla jsem si že „Jako bílý kůň se slangově označuje osoba, která je nastrčená k páchání trestné činnosti, aby zakryla skutečného pachatele nebo osobu, která má z této činnosti“ – tak to jsem nedělala.
Volavku taky ne, znamená to, že někoho, třeba nějakýho člověka někam vylákám, tam ho můj komplic okrade, – tak to taky ne.