juie

Dělali jste si test??? Co jste???

Nejlepší odpověď
barnajka

MELANCHOLIK

Melancholik šmrncnutý flegmoušem. Pro život šílená kombinace: jakýkoliv problém/překážka mě buď rozbrečí, a nebo je mi to ze srdce fuk :))

Další odpovědi
dědapetr

FLEGMATIK

a od každého trochu.

Bublinnka

NEBO CHOLERIK

Já jsem klidný cholerik :)

Natee

MELANCHOLIK

Jsem melancholický cholerik – nebo, chcete-li, cholerický melancholik..

Michal Kole

MELANCHOLIK

Ono to nejde říct z jednoho testu. Ono se těch testů musí udělat víc v různé době a náladě.

rosinka

SANGVINIK

Ale jsem i cholerik.

Vlk-Gabriela

MELANCHOLIK

Kuře melancholik. 🙂