bobánek

Dělali byste takovou práci.Ja teda ne?

http://www.stre­am.cz/video/540731-jak-vypada-prace-za-2000-na-hodinu

Nejlepší odpověď
anonym

každá práce je důležitá,ale abych pravdu řekla já bych umřela strachy tak klobouk dolů před těmi kteří dokáží víc než ostatní,jen by mněli být aspon dobře placeni

Další odpovědi
zhuzupets

Je to málo peněz za takovou práci. A pro ženatého člověka to také není.Žena a děti mohou každou minutu přijít o manžela a tátu. Každopádně zajímavé,co vše existuje za profese.

poa.li

Mě se to líbí. Pracuje na čerstvém vzduchu, má zdravý způsob pohybu, plus ty peníze. Já bych to bral… Jenom nevím, jestli nějak neškodí, když se často pohyvuje v tom silném el. poli…