Michal Kole

Dělal jsem rizoto v mikrovlnné troubě, dal jsem tam půl kila rýže a 1/4 litru vody, kam se ztratila ?

Že po 3/4 hodině v mikrovlnce je rizoto suché jak Sahara ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Stal se zázrak, vypařila se. V mikrovlnce se ohřívá jenom ta voda.
Doplňuji:
Požár v mikrovlnce ? Od čeho ? Kolik myslíte že dosáhnete stupňů C v mikrovlnce . Třeba jedlý olej nezahřejete !!

Další odpovědi
marci1

Vypařila se. Vody bylo málo, dlouhá příprava. Viz recept na rýži v mikrovlnce :

Zdroj: http://www.on­linekucharka.cz/re­cept/1215/ryze-v-mikrovlnce

elektrikář

I v mikrovlnce na vaření rýže je potřeba dodržet základní vzorek.Na jeden díl rýže 2.5 dílu vody.Část vody se vstřebá do rýže a část se odpaří. I ta doba varu byla moc dlouhá.
Doplňuji:
Mněl jsi štěstí že to nechytlo plamenem. Pokud si nedovedeš na netu najít recept na vaření ,seš trouba.

MarkettB

Ja mam primo i nadobu na delani ryze v mikrovlnce, ted je to uz jednodussi tyhle veci sehnat a jsem s tim spokojena moc. 🙂

elektrikář

Jednou jsem dal doschnout do mikrovlnky gumové rohlíky.Ze vnitř doslova zuhelnatěly. Navrch to nebylo vidět ale v mlýnku se oběvilo doslova žhavé uhlí.

mosoj

Awe hádej kdo je idiot !

jpau

Vždyť už to uhodl!