Oprah

dělají ve fotolabu i ozdobné rámečky fotografií?? Nebo jak je fotograf dělá, má na to nějaký program?Doporučíte mi něco?

Něco, kde jsou k dispozici množství těchto rámečků, které se vloží do fotografie.. Nebo se to dá pak někde třeba stáhnout?? Existuje něco??

Nejlepší odpověď
beer

Rámečky a spoustu dalších věcí si snadno uděláš sám(a), zdarma, česky v kdejakém programu, umí to třeba tyto všechny, hned můžeš stahovat:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mi-doporucite-editacni-program-na-zpracovani-a-upravu-fotografii-pro-zacatecniky

Další odpovědi
mosoj

Každý solidní editační program na fotografie tuto volbu obsahuje.