LysoňXXX

Dělají si z nás obchodní řetězce už vážně jen srandu?

Dobrý den, zrovna listuji v letáku albert a koukám, že mají super akci na kuřecí stehna z 89.90Kč na 69.90Kč 1Kg! Kdo to aspoň trošku sleduje tak se jen směje. Je to pár měsíců zpátky co bylo uvedeno potravinové na Rusko a evropské země neměly odbyt. Nedávno jsem četl, že kuřecí stehna spadnou až na 12Kč. Proč to píšu- jezdím nakupovat do (PL) kuřecí stehna a mají tam 1Kg za 3 zł = cca 20Kč a jsou mnohem lepší než ty naše v marketech. Proč nás obchodníci pořád považují za blbce? Kdy nám to dojde a nebudeme u nich nakupovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Už to „listuji v letáku albert“ značí, že jim to oblbování ´žereš´…
;-DD
___
Jen doplním …„kuřecí stehna spadnou až na 12Kč“… – jde o cenu velkoobchodní a – pravděpodobně, bez DPH… Zase nesmíš věřit bezvýhradně všemu, co se v mediích ´dozvíš´…
😉

Další odpovědi
hanny 2

Konkrétně v Albertu jsou bezkonkurenční parchanti –

" Stačilo pustit do světa další díl z videoseriálu Peklo na talíři a byl oheň na střeše. V posledním díle se probíralo zejména maso. A hlavně to z Albertu, u kterého tentokrát vyšlo najevo, že je nejenom zdatně nadopované vodou (tzn. jednalo se o křehčené maso), ale také stejně tak drahé jako obyčejné (kvalitní) maso bez přídavků vody. Nakonec diváky dostal do kolen fakt, že všechno maso z Albertu bylo v akci. Problém byl v tom, že slevová akce se konala jen na oko. Ve skutečnosti se masíčko ještě zdražilo."

http://objevit­.cz/peklo-na-taliri-rozpoutalo-na-facebooku-lavinu-negativnich-reakci-albert-to-nezvlada-t23047