Moniccc

Dělají se oborové přijímací zkoušky na obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Masarykově univerzitě?

Všechny zdravím,
mám prosbu na nějakou hodnou duši, která by mi pomohla s dohledáním, z čeho se dělají přijímací zkoušky na výše zmíněný obor na „Masaryčce“? Hledám to už asi 3 hodiny a stále nic, jen v tom mám zmatek, protože všude píšou něco jiného a mám otevřených 30 záložek, které mi jen sekají počítač.

Předem děkuji a přeji všem krásný zbytek víkendu! :)
Doplňuji:
Ano, vypsané obory, kde se oborové zkoušky dělají, jsem také našla. Jenže háček je v tom, že u popisu toho oboru je napsáno, že uchazeč musí umět zahrát skladbu na klavír a ještě nějaké požadavky. Proto mi přijde divné, že tam tento obor zahrnut není.

Odpovědi
houbín

http://www.ped­.muni.cz/studi­um/pro-uchazece-o-studium/prijimaci-rizeni-20142015/prijimaci-rizeni-pro-bc-a-mgr-studium/ . Víc jsem nenašel.
Doplňuji:
Tak jsem to našel: http://www.ped­.muni.cz/studi­um/pro-uchazece-o-studium/oborove-zkousky/ . Máš tam vypsané, kde se dělají oborové zkoušky.