Avatar uživatele
beer

Dělají na poště denně inventuru peněz ?

Včera mně říkal jeden, že mu na poště vyplatili o 1000 Kč víc, než bylo uvedeno na složence. Můj názor je ten, že by to měl raději vrátit. Možná tam ani kamery nejsou, ale snad si každé to poštovní vokýnko (nebo celá pošta) denně dělá inventuru. Zjistí se tak okýnko, čas a tím i pravděpodobný zákazník.
On má názor, že ne (ale jak ho znám, možná to už vrátil).
Nevíte jak to je ve skutečnosti? Díky !
Doplňuji:
Jasně, souhlasím s odpovědmi.
Ale špatně jsem se asi vyjádřil, on si totiž myslí, že přímo na něj nepřijdou a prý bez kamer nemohou..
Znovu díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: beer

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, www, anonym, anonym před 4373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Samozřejmě, to by si každá pracovnice mohla z kasy něco brát na doma. Když to kamarád nevrátí, bude to muset ta pokladní doplatit z vlastní kapsy a to by snad nedopustil. Doufám, že ho znáš dobře…
Doplňuji:
Ne, pravděpodobně přímo na něj nepřijdou, dokonce ani s pomocí kamery, ta detaily vyplácených peněz stejně nezabírá, stejně jako částku, uvedenou na složence. Je to pouze otázka jeho charakteru…Za peníze má pracovnice osobní odpovědnost.

Upravil/a: Sůwa

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dělají s inventury každý den, u každého „okýnka“, pokud pracuje s penězi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nikeroska

Inventura se dělá každý den, pracovnice to jistě zjistila, když v ten den končila ;) hold zaplatí to ze svého…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Sice jsem na poště nikdy nepracoval, ale alespoň denní inventuru dělat musí, jinak by tam měli neskutečný bordel a manko i bez toho, co se stalo tvému známému.
Přímo na něj podle mne nepřijdou, jedině kdyby byla hodně malá frekvence zákazníků a úřednice by si jej pamatovala. Důkaz i tak mít v ruce nebudou.
Mně dali jednou v Brně naopak o 1000 míň, já to dal do šrajtofle, blbec nepřepočítal a šel domů. Tam zjistil chybu, jel zpět a nic navíc prý tam není, že inventuru dělali 😁. Ono se stát může cokoliv a opatrnosti nikdy asi není dost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek