Daniel16

Dělá se mi znaménko a kolem něj je takový malý tmavý flek. Co to může být?

Odpovědi
mosoj

Jó hned biopsie. Kožnímu lékaři většinou stačí kouknou a řekne ti, že to je řecká bradavice. Nicméně podceňovat se to nemá, ale biopsie se hned tak nedělá. Také se někde za takové vyšetření platí.

marci1

Pokud tmavá skvrna není jako „rozpitá kaňka“, mělo by být v pořádku. Každopádně vždy je lepší navštívit kožního lékaře, který Ti to prohlédne takovou zvláštní lupou a ujistí Tě, že je vše v pořádku. 🙂

gecco

´Upaluj´ k lékaři, jasnou odpověď ti může dát pouze biopsie vzorku tkáně…
😉

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­lanom

Jan Kunčar

Jedině ke kožnímu lékaři. Má zkušenosti a ví, co by to mohlo být a kam má pacienta poslat na další vyšetření nebo léčení.