kobranek

Dělá Fraps nějaké problémy?

Jako třeba Gymp mění Google Chrome. Tak mění něco také Fraps?
Doplňuji:
Prosím rychle. Musím za 3 minuty jít od počítače.

Nejlepší odpověď
Bedy

Asi máte na mysli program GIMP. Osobně si myslím, že byl v tom případě problém mezi klávesnicí a žadlí, já GIMP používám hodně dlouho i pro fajnovější grafiku a není problém.
Ale neexistuje bezchybný, bezproblémový program, po čase se mohou objevit některé problémy, ale ty jsou (většinou) opraveny vydáním aktualizace.
Jak tedy GIMP mění Google chrome? Docela mě to zajímá.
Jen tak pod čarou – Google chrome má spoustu problémů v poslední době, například s přehráváním videí na Youtube. Docela zajímavé je i to, že Google ví, kam chodíte – přesněji co píšete do adresního řádku. Spoustě lidem se to nemusí líbit.

kobranek

Třeba mě. Mě se to nelíbí.

kobranek

Změní na něm novou stránku. Dá Ti tam nějaký řádek a něj musíš napsat, co chceš vyhledat místo aby Ti ukázal oblíbené a nejvíce navštěvované stránky, což nyní mám.