AnnMary

Děkuju všem za rady ohledně „otevření mailu“.Mám ale další otázku:)) Viz níže:)

Na serveru seznam.cz se mi již mail zobrazuje, ale úplně dole…dá se nějak nastavit, aby byl nahoře? Snažila jsem se ale na nic nepřišla:(

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Nebo si stáhni ze stahuj.cz program Austrálie, ten ti otočí obraz ve windowsech o 180 stupnu a ten mail pak budeš mít nahoře.

Další odpovědi
beer

Nejde to, seznam pošťák je vždy na panelu dole – je to už takto nastaveno.
Můžeš si ale upravit podobu celého panelu..

rynek878

Najeďte si na horní část odstavce(konkrétně pošty) a až se Vám objeví křížek se šipkami,tak přidržte levé tlačítko a táhněte odstavec tam kde ho chcete mít a potom pusťte.

SINGO

Mělo by to jít tak že to tam normálně přetáhneš. Myší klikneš a posuneš třeba navrch chápeš?:-)