člověk

děkuji zučastněným

děkuji zučastněným,jen jsem si chtěl udělat psychologický průzkum o těch co používají tyto stránky,mnozí mne nezklamali,ale hlavně děkuji těm férovým,které nebudu jmenovat,ale rozhodně nejsou z těch hodněbodových

Odpovědi
kupkina

Kde budeš publikovat výsledky, člověče? Ráda bych nahlédla.

kropitko

Člověku,ale Vy jste zklamal…z Vašich úst slyšet slovo férový,zní téměř,jak nadávka…Mimocho­dem,Váš příspěvek má daleko i do hloupé otázky.

rynek878

tak to vyšlo tá trefená se ozvala jako první,hahaha.

kupkina

jistě, chlapče, také bych případně mohla přispět pár cennými postřehy

rynek878

tím chlapcem jste mne opravdu potěšila,díky,dí­ky,díky-rynek878

kupkina

nemáš zač, ráda dělám druhým radost, a dokonce za to nic neočekávám

rynek878

on Vám to Quentos vynahradí,nebo se snad pletu???????????

kupkina

jak už jsem řekla, ty nepozorný hochu, od nikoho nic za oplátku neočekávám