mokusle.1990

dekuji za odpovet kotatko mi cura na koberec.a nechce spat ve svem pelisko.poradi nek­do

Nejlepší odpověď
www

Psát z mobilu osobní zkušenosti je zdlouhavé, podívej se proto do zdroje.
Doplňuji:
Vidím, že s pokládámím otázek máš větší problémy, než já se psaním, tedy:
Musíš předem přichystat kočičí WC, viz zdroj. Kotě je potřeba mít zpočátku na očích a hned jak se začne chystat čurat (přičapne si) je musíš chytnout a rychle přenést k dokončení aktu na jeho WC. To potřísněné místo na podlaze důkladně vyčistit, aby svoje výkaly kotě necítilo tam.
Po několikátém opakování začne již samo chodit na svoje WC. Je potřeba věnovat zpočátku nějaký ten čas i trpělivost, ale půjde to.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Jak+n­au%C4%8Dit+kot­%C4%9B&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
briketka10

kup mu kočičí záchod, nebo zatím postačí mělký tác,
nasyp na něj kočkolit kotě nad tím tácem pošimrávej
pod bříškem, aby vždy čůralo jen na ten kočkolit a
uvidíš, jak se tam samo naučí chodit :)
kočičky jsou od přírody zvyklé hrabat a dovádět za
chvíli tam bude chodit i kakat poté mu můžeš pořídit
větší kadibudku :))
http://www.cho­vatelskepotre­by-krmivo.cz/kockolit-mikes-kg-p-231.html
Doplňuji:
ani nepíšeš, jak je koťátko velké nevím tedy, jak ti mohu poradit
v tom, že nespí v pelíšku, třeba mu může být zima od země, nebo,
když se počůrá je mokré, opruzelé a je to pro něj moc nepříjemné..