Děkuji za odpovědi! Díky Vám jsem zhubla 23 kilo! Děkuji!

Strašně děkuji! Musím říct že Odpovědi.cz mi už tolikrát pomohli! :D

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že nepomohly ani tak rady, jako tvoje chuť zhubnout a taky pro to něco udělat

Další odpovědi
arygnoc

gratulujem!!!

keby mne tak pomohli odpovede odnaučiť sa fajčiť, …

MILAN1961

gratuluji,ale pozor aby ses nám neztratila úplně

Deli

Gratulace, zřejmě zde platí, že Vám bylo rady a tak i pomoci 🙂

zl@tk@

Tak to moc gratuluji. A pro arygnoce mám tuto radu chce to pevnou vůli a vydržet. Nebo ještě líp: chce to se pořádně, ale pořádně naštvat a dát si sám sobě slib, že už nebudu kouřit a pak to jen chce vydržet. Každopádně držím palce jestli do toho půjdeš.

anonym

Když ale budete hubnout u počítače, možná budete zase jako galaxie.