mokusle.1990

dekuji vam vsem za odpovedi a este sem se chtela zeptat jak ji mam naucit na kockomil.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Jestli je ten „kockomil“ stelivo pro kočky, tak to se naučí sama. Na chalupě ke mně chodí cizí zdivočelé kočičky a vysloveně si na bedničce užívají, ačkoliv s tím nikdy do styku nepřišly. Já používám pro kocourka stelivo Luisa z Penny, protože je jemné a snadno se čistí, ale čistím několikrát denně. Na nečistoty jsou kočičky hodně citlivé.