Drap

Děkuji Dr.Axlovi za objasnění komunikace s adminem

Nechtěl jsem psát do diskuse, protože to stejně asi nikdo nečte.Chápu, že mnohdy neni možné odpovědět hned, ale po 14 dnech si myslím, že je to dostatečně dlouhá doba. Zkrátka mám smůlu.
Jsem rád, že existuje alespoň jeden člověk, který ma ty správné informace o korespodenci s adminem a o jeho dalších plánech. Díky
Doplňuji:
Musím se ohradit, nemínil jsem to jako kontraverzní dotaz, ale jako základní informovanost nejen sebe, ale i ostatních uživatelů. Z mnoha dalších dotazů tady usuzuji , že nejenom já, ale i ti druzí nemají uplně jasno

Nejlepší odpověď
anonym

Kdo chtějí, diskuzi čtou. Jinak stačilo snad dát pouhý palec za užitečnou odpověď.
Takhle to vypadá, že odpověď nebyla užitečná, takže zbývá jen prázdný patos a exhibice.
P.S. Zasvěcených nesporně existuje více, jen asi necítí potřebu nechat se vyprovokovat kontroverzními výzvami.
Doplňuji:
V soudní praxi podobným dikcím říkají projevy zjevné podjatosti.

Další odpovědi
annas

Moje zkušenosti s admin. Na některé své dotazy jsou dostala odpověď během jednoho dne. Jiné zůstaly bez odezvy. Zřejmě záleží na tom, co považují admin. za důležité a podnětné, zda mají k dotazu co dodat.
Stejně tak mail o smazání své otázky či odpovědi obdržím většinou až za 2 dny, možná i za delší dobu.

anonym

Nevím, z čeho usuzuješ, žes dostal mandát hovořit za druhé. Já názory některých z nich znám a vím, že je to zajímá až v okamžiku, kdy sami napíší adminovi. A pokud jim odpovídá a tobě ne, zdá se, že problém by mohl být někde jinde, ne?
Běžný uživatel prostě vezme na vědomí, že jsou nějaká pravidla a zvyklosti, takže se nepotřebuje dovolávat arbitra.