IOWA69

Dekodér z digitálního vysílání na anlogové antény značka-Clatronic

Dekodér z digitálního vysílání na anlogové antény značka-Clatronic Při zadaní automatického ladění mě nechytne žádný signál a při dokončení mě napíše – Není žádný signál. V menu jsem se dozvěděl,že se mohou zadávat nějaké kody,můžete mě prosím poradit? Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Neexistuje digitální a analogová anténa. Existuje pouze dobrá a špatná anténa.