Dějepis,Zeměpis nebo Přírodopis :)?

Jaký předmět z týhlech 'oddychových' jste měli rádi/máte. A nebo naopak přímo nesnášeli ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ono ani nezáleží na předmětu, ale spíš na učitelce jak k tomu připtupuje

Další odpovědi:

Bronzový

Nikdy mě moc nebral zeměpis, i když chci v budoucnu cestovat. Možná to bylo učitelem a před ním půl roku učitelkou.
Jinak dějepis mě bavil vždy podle obdoví. Baví mě hodně pravěk, Egypt a tak podobně + 2. světová válka.
Přírodopis mě bavil skoro vždy, kromě šutrů.

Stříbrný

Dějepis mne vcelku bavil, neboť jsem měl dobrou učitelku a také sem se jej dokázal naučit (psali jsme si vše heslovitě), v 9. třídě jsem měl čtverky, protože jsem se víc zajímal o spolužačky než o výuku :) Teď na střední mě už začíná bavit, neboť bereme novodobé dějiny, ale zase si to píšeme zdlouhavě a to mi nejde se naučit...
Zeměpis mě nikdy nebavil, ale pouze hodně mi šel a kdyby učitelka nebyla pí*a a zasedlá na mě, měl bych z něj bez problémů jedničky :)
Na přírodopis jsme měli suprového učitele, který téměř pořád vykládal vtipy a historky, také nás bral jako lidi sobě rovné a né jako ostatní učitelky-jako práci. Kdybych nebyl takový lajdák, i z něj bych měl jedničky :) Teď máme biologii, zde to je švanda, neboť si můžeš ve vyučování shlédnout pár filmečků, pokřoupat brambůrky a testy se základními znalostmi napíšeš na trojku.

Pokročilý

Zeměpis jsem vždycky nesnášela a musela jsem se hodně učit, abych neměla na vysvědčení trojku. Prostě mi to nikdy nešlo a nepamatuji se, co kde je.
Přírodopis jsem měla asi nejraději, přijde mi to jako celkem oddychový předmět :D On i dějepis ušel, ale to je tím, že jsme na něj měli dobré učitele, jinak mě to moc nebere.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.