Miroslavst

Děje se to jen u nás?

Tak jsem si myslel, že kocourkov je pouze u nás. Dnešní článek mě vyvedl z omylu.
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/208890-slovenska-armada-koupila-cluny-bez-motoru-pri-povodnich-jsou-ji-k-nicemu.html
Co takhle nabídnout Sl.armádě, že bysme jim za levný peníz prodali nějaká auta bez motoru a oni by je tlačili? Bylo by to levnější a ještě by ušetřili za benzín-naftu. Nemyslíte?

Nejlepší odpověď
martina1

No.při povodních je to opravdu trochu úsměvné a říkám si,jak chytrý a vzdělaný byl ministr,když toto vymyslel,ale jinak to mají dobrý výcvik v přírodě místo posilovny.

Další odpovědi
led

Miroslave, vy ste si nevšimli, že išlo o ekologicky nazávadný pohon? To vo vašej armáde nemáte. Všetko vám ide do ovzdušia. 😁

anonym

pamatujete na soutěž iq češí versus slováci? tady je důkaz že jsme oba národy na tom stejně