Avatar uživatele
Pixi

Déjà vu. Jak často, jak silně máte tento pocit :)?

Zajímalo by mě to, protože pro mě je to hodně zvláštní. Vždycky, když to prožívám, musím se prostě zastavit. Občas mi to nevadí a užívám si tu chvilku „jakoby“ znova.. ale někdy je mi to hodně nepříjemné, naběhne mi husí kůže, musím se zastavit a postě čekat dokud mě ten pocit nepřejde.
Vždycky si pak příjdu jak po nějakém zvláštním, magickém zážitku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, gnosis před 4711 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zajímají-li vás i starší názory na stejnou otázku, podívejte se do odkazu.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=Deja+vu&sa=Vyh­ledat#834

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Stalo se mi to naplno jen jednou v životě, shodou okolností na těchhle stránkách, a bylo to hodně divný. Nepříjemnej pocit – zklamal mě můj vlastní mozek, nejlepší část mýho já, a to naprosto nečekaným způsobem. Brrr. Ale taky jsem si připadala hodně zvláštně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

Poslední dobou jsem se tomu vyhnula, asi to bude tím, že jsem byla povětšinou doma v bytě, ale jinak mám pocit dejavu docela často, ale nepřijde mi to tak nepříjemné jako vám. Zastavím se nad tím, nadechnu se, řeknu si většinou něco jako: sakra, tohle se mi už někdy stalo?! a jdu dál… =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

me se to stava malo. mozna jednou za mesic, za dva. ale naopak se me to libi:) je to pro me jak rikas, vzrusujici, magicky zazitek. uzivam si to pokazde. nikdy to nebylo neprijemne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
moment

Tak tohle zatím mívám jen zřídka, ale naštve mě, když se potkám a neodpovím si na svůj pozdrav.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek