Déjà vu. Jak často, jak silně máte tento pocit :)?

Zajímalo by mě to, protože pro mě je to hodně zvláštní. Vždycky, když to prožívám, musím se prostě zastavit. Občas mi to nevadí a užívám si tu chvilku "jakoby" znova.. ale někdy je mi to hodně nepříjemné, naběhne mi husí kůže, musím se zastavit a postě čekat dokud mě ten pocit nepřejde.
Vždycky si pak příjdu jak po nějakém zvláštním, magickém zážitku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zajímají-li vás i starší názory na stejnou otázku, podívejte se do odkazu.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Stalo se mi to naplno jen jednou v životě, shodou okolností na těchhle stránkách, a bylo to hodně divný. Nepříjemnej pocit - zklamal mě můj vlastní mozek, nejlepší část mýho já, a to naprosto nečekaným způsobem. Brrr. Ale taky jsem si připadala hodně zvláštně.

Stříbrný

Poslední dobou jsem se tomu vyhnula, asi to bude tím, že jsem byla povětšinou doma v bytě, ale jinak mám pocit dejavu docela často, ale nepřijde mi to tak nepříjemné jako vám. Zastavím se nad tím, nadechnu se, řeknu si většinou něco jako: sakra, tohle se mi už někdy stalo?! a jdu dál... =)

Bronzový

me se to stava malo. mozna jednou za mesic, za dva. ale naopak se me to libi:) je to pro me jak rikas, vzrusujici, magicky zazitek. uzivam si to pokazde. nikdy to nebylo neprijemne.

Tak tohle zatím mívám jen zřídka, ale naštve mě, když se potkám a neodpovím si na svůj pozdrav.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.