Pixi

Déjà vu. Jak často, jak silně máte tento pocit :)?

Zajímalo by mě to, protože pro mě je to hodně zvláštní. Vždycky, když to prožívám, musím se prostě zastavit. Občas mi to nevadí a užívám si tu chvilku „jakoby“ znova.. ale někdy je mi to hodně nepříjemné, naběhne mi husí kůže, musím se zastavit a postě čekat dokud mě ten pocit nepřejde.
Vždycky si pak příjdu jak po nějakém zvláštním, magickém zážitku.

Nejlepší odpověď
annas

Zajímají-li vás i starší názory na stejnou otázku, podívejte se do odkazu.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=Deja+vu&sa=Vyh­ledat#834

Další odpovědi
Terryle

Stalo se mi to naplno jen jednou v životě, shodou okolností na těchhle stránkách, a bylo to hodně divný. Nepříjemnej pocit – zklamal mě můj vlastní mozek, nejlepší část mýho já, a to naprosto nečekaným způsobem. Brrr. Ale taky jsem si připadala hodně zvláštně.

Ella

Poslední dobou jsem se tomu vyhnula, asi to bude tím, že jsem byla povětšinou doma v bytě, ale jinak mám pocit dejavu docela často, ale nepřijde mi to tak nepříjemné jako vám. Zastavím se nad tím, nadechnu se, řeknu si většinou něco jako: sakra, tohle se mi už někdy stalo?! a jdu dál… =)

gnosis

me se to stava malo. mozna jednou za mesic, za dva. ale naopak se me to libi:) je to pro me jak rikas, vzrusujici, magicky zazitek. uzivam si to pokazde. nikdy to nebylo neprijemne.

moment

Tak tohle zatím mívám jen zřídka, ale naštve mě, když se potkám a neodpovím si na svůj pozdrav.