quentos

Degenerovaná mládež a padesát kliků

Co myslíte – za jak dlouho se dnešní mládež natolik zdegeneruje, že se v odpověď na otázku, za jak dlouho udělají padesát kliků, suverénně odebéřou k PC a začnou zběsile klikat myšítkem?
Doplňuji:
jak tak koukám na dosavadní odpovědi, mnozí nepochopili, že otázka byla myšlena především jako humor ;{)=

Nejlepší odpověď
ten který je

Quentosi začínáte nějak dědkovatět. 🙂

Další odpovědi
anonym

Mně to přišlo docela vtipné.Žádný supervtip, ale zaplaťbůh za něj.Taková „jiskra ve tmě“.
Vše není smrtelně vážné.Některé reakce lidí jsou těžce(pro mě) pochopitelné.Mrkně­te se na reakce v článku o nedělní debatě Paroubka s knížetem S. Není pak možné, aby jednoho nenapadla slova klasika:„Na světě je mnoho strašných srážek.Jedna z nejhorších je srážka s ......“.

Michal

Vy asi mladým lidem moc nevěříte,nebo je vůbec nemáte rád.
To srovnání je poplatné době-Tak,jako to bylo vždy a v každé době.Dnes je to mnohem nápadnější.Snad nechcete aby se kluci vrátili k hadrákům a děvčata k vyšívání

Toruk

Nemyslím, že jednoznačně s nástupem počítačové éry začal nějaký úpadek lidstva/ mládeže. Jakési zpohodlnění nastoupilo už s masovým rozšířením televize.

afro.minerva

Učitel. A očividně velmi zapálený. Musím souhlasit s tím, co už zaznělo. Neznamená přece, že když jsou internet a počítače tak rozšířené, že dochází k nějaké degeneraci mládeže. Jestli vás napadají takovéhle myšlenky, tak si dejte sám padesát kliků a možná vás začne napadat něco smysluplnějšího.

mojitek

Ted jedna otazka pro Quentoše : udelate 50 kliku najednou? 😉 ?