Petr.S

Defragmentace, který program je nejlepší?

Zdravím.) Otázka je celkem jasná, prosím neodkazujte mě na starší odpovědi, většina z nich je poměrně stará, rád bych znal váš aktuální názor, díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Používáme zdarma defraggler již dlouho, umí defragmentovat i prázdné místo, jednotlivé soubory, vypnout PC po skončení, plánování ap., je česky.(Defrag­mentace ve Win toto neumí)
Spokojenost.

Další odpovědi
maRvan3k

smart defrag 2

Zdroj: www.iobit.com/i­obitsmartdefrag­.html

david22

Jenom malý dotaz: program defragmenatce s systém. nástrojích windows je nedostačující?

mosoj

Ve win 7 je defragmentace zbytečná !!
Když už někdo mermomocí chce tak stačí systémový nástroj.

player242

Windowsy jsou nedostačující.. Mosoj: slušně, meleš kraviny

anonym

Smart defrag, jak říká maRvan3k, to je velmi dobrá aplikace. A neni pravda, že defragmentace na Win7 je zbytečná, jak říká mosoj! Zbytečná a dokonce i škodlivá je pouze, pokud máš na počítači SSD místo klasického hard disku.