on

Deformace prstů na nohou

jak se dají napravit pokřivene prsty na nohou u padesátileté ženy,uhýbaji všechny směrem ven.Měli to i rodiče a bratr.Hradí připadnou operaci pojištovny?

Nejlepší odpověď
kropitko

jedině operací,podle mého to pojišťovna hradí,nevidím důvod proč by nehradila,nejedná se bohužel jen o kosmetickou vadu,ale je to velice vážné a bolestivé onemocnění.

Další odpovědi
Michal

Pravděpodobně by se prstíky srovnaly chirurgicky a potom plastikou.Obávám se,že ani jeden výkon nebude hradit pojišťovna.
Pozor na věk,k němu možná pojišťovna BUDE PŘIHLÍŽET.

Zdroj: život