Avatar uživatele
Outcast

Definujte mi pojem „urazit se“

Jednoduše když se někdo urazí, jak opravdu víte že se urazil…A co když se vážně neurazil,ale druhý poví že ano…:-D
Urazit se či neurazit se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, dědapetr před 4745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Definujte mi pojem „mit radost“. Kdyz ma nekdo radost, jak opravdu vite, ze ji ma… A co kdyz ji nema, ale druhy povi, ze ano? xP

Musite odhadnout z kontextu – pokud toho cloveka znate, tak to muzete poznat lepe, nebo se to dovite pozdeji. Univerzalni reseni na tohle vazne nehledejte. Dejte na vas pocit a reakce dotycneho cloveka i jeho okoli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bigbít

urazit se – definovala bych to jako situaci, kdy si člověk vezme hodně k srdci něco, co ho uráží, co mu nepřijde příjemné slyšet – řečeného někým jiným…pokud se někdo urazí pouze na oko, tak je to něco jiného, je to brané v žertu a má to vyvolat společný smích a naznačit či dát najevo povznesení se nad určitým problémem či situací…záleží na typu člověka, jestli jde o flegmatika, cholerika, sangvinika..op­timistu či pesimistu..atd 🙂 já osobně se urážím či naštvu jen velmi zřídka a proto si myslím, že žiji velmi spokojený život na dnešní dobu…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Tak to nevím já to nikdy neřeším jestli se někdo urazí nebo urazí mě je to jedno, jeho problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

„Urazit se“, je když někdo zaslechne něco, co bylo vetšinou řečeno buď z legrace, nebo ve stylu „co se divíš, všichni to přece ví“, a nebo třeba za zády – a ten o koho se jedná to nevěděl, nebo mu to nedošlo – a po tom řečeném mu to teprve došlo „zarazil se“, mno a z toho je tak to „urazit se“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek