Avatar uživatele
Ronie

Definice ženské síly

Kdyby Vám někdo pověděl: „Definuj ženskou sílu.“
Jak by jste ji definovali? ;)
Doplňuji:
A kdyby to bylo z duševního hlediska? ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ronie

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, osamělývlk, anonym před 4109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

silou fyzickou se žena nad muži nemůže rovnat
to soudím podle sebe mám sílu jako komárek :D
ale tou psychickou ? nevím, nevím, a co teprve,
když se ty síly spolu spojí to je kolotoč a miláček
lehne s rýmičkou, bane, chápu :D

nejsem žádná fajnofka, taky někdy kňourám..
Doplňuji:
ale na druhou stranu muži pracují těžce na
stavbách, ve zdravotnictví, na policii, chodí
do války..

to některé ženy, i když jsou doma by nedělaly
a například jim tuto práci vyčítají..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

spojení nebeské trpělivosti, tolerance a něhy… umění vydržet s chlapy, kteří jsou většinou svině, tudíž je potřeba hodně právě takto definované síly, aby je mohla žena tolerovat a ještě ke všemu k nim někdy i něco pozitivního cítit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Napadá mne, že ženská síla je neustálý a nevyčerpatelný zdroj energie, pracovitosti a trpělivosti. Asi proto také rodí děti ženy. To je skutečně slušná „fuška“.
Doplňuji:
Duševní hledisko? Teď si nejsem jistá, jestli jsem tuto část otázky pochopila tak, jak ji myslíš.
Duše souvisí nejspíš s vírou, ať v náboženském nebo zcela světském významu. Když žena něčemu věří, je těžké ji přimět, aby svou víru opustila. Může to být dobré při dlouhodobém řešení těžkostí a problémů, ale zhoubné, když slepě uvěří podvodníkům (např. propagátorům pochybných sekt). Žena vnímá jinak než muž, potřebuje si na osoby, události atd. tvořit citovou vazbu. Potřebuje se cítit chráněna a v bezpečí. Potom dokáže neskutečně otevřít svá nadání a vydat ze sebe maximum.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ženy dokážou překonat mnoho životních překážek,skousnout mnohá příkoří aniž by brvou hnuly-duševní síla spočívá v tom,že ženy při starostech o děti,rodinu,man­žela dokážou fungovat,aniž by kdokoli zpozoroval,že i ony mají nějaká trápení,a někdy tato trápení ženu převálcují,hlavně ty se slabší povahou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Mně se vybavuje vtípek, kde malá holčička si jaksi odtahuje vpředu kalhotky, tak aby jí proti ní stojící chlapec viděl na přirození a k tomu je doplněn text: „Tímhle tě budu celý život ovládat“. Možná jsem to necitoval přesně, ale ti bystřejší jistě pochopili onu svatou pravdu. 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pohledem a jistým pohybem obličeje dokáže tvrdý „kámen“ změnit na měkký „čípek“ neboli lehce sebere chlapovi jeho sebevědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Převaha žen spočívá v umění zvládat současně několik aktivit současně. Často
v kombinaci fyzická+duševní činnost.
Doplňuji:
oprava: „současně“ jen jednou! Takhle to dopadá, když nakukuji na Odpovědi
a facebook, vařím, suším obrázky, čekám až dopere pračka a přijede PPL…

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

0

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Žít s chlapem na hromádce a přemoct chuť jej zabít… 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek