Definice vší síly

Kdyby Vám někdo pověděl: „Definuj vší sílu.“
Jak by jste ji definovali? ;)

Přidejte i tu z duševního hlediska? ;) Děkuji.

Ušetřil jsem Vám dotazy :).

Nejlepší odpověď
venkovan

Vší síla je dána hygienou toho kterého potencionálního jejich hostitele. Stav hygieny je roven duševní a sociální vyspělosti každého jedince.

Další odpovědi
anonym

Klubru, řekla bych, že je to veškerý „silový potenciál“, kterým ten který jedinec a ta která jednotlivost disponuje. (A teď jsem případnému tazateli ušetřila další zbytečný dotaz pro změnu já, protože tato odpověď se dá použít i na stroje a zařízení.)
Doplňuji:
Ještě dodávám, že to také může být veškerá síla jedné vši (nebo veškerých vší), čili potenciál, který nejvíc pocítí ten, kdo „vlastní“ takovou breberku.