Definice slov?

Dobrý den, pracuji na menší ročníkové práci a setkala jsem se s následujícími slovy.. wobler, stopper, HoReCa a zcela jim nerozumím. Dokázali by jste je nějak definovat? Předem děkuji:)

Odpovědi
Bobule

wobler – druh je druh umělé nástrahy pro lov dravých ryb
stopper – ve fotbalu a jiných míčových hrách obránce
HoReCa – ( nejsem si jistá ), mělo by se jednat o firmu dodávající na náš trh mražené výrobky.

lajo

Google na dopyt „HoReCa“ poskytne 29,2 miliónov výsledkov . Ide o firmu dodávajúcu zariadenia pre hromadné stravovanie ( a možno aj iné)

Zdroj: horeca.sk