Definice lidské blbosti

Kdyby Vám někdo pověděl: „Definuj lidskou blbost.“
Jak by jste ji definovali?

Jak takto postiženého člověka poznám na dálku, jde se takovému vůbec vyhnout, čím se takto postižený vůbec vyznačuje? ;) Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Lidská blbost je nezměřitelná, nepřekonatelná a na dálku nerozpoznatelná veličina.

Další odpovědi
anonym

Lidská blbost není postižením mozku v lékařském pojetí. Je to na sebe nějakým způsobem navazující schopnost jednat nerozumně, nelogicky a neúčelně. Dělat složitě věci, které jde udělat daleko efektivněji a jednodušeji. Neschopnost poučit se, vnímat, poslouchat jiné a reagovat na jejich podněty přiměřeným způsobem.
Projevuje se také nedůtklivostí, zaslepeností, zýáští a v převážné většině negativním chováním, popíráním zřejmých skutečností, nesmyslým vzdorováním vůči předpisům, zákonům a pravidlům, neodůvodněným respektem, či strachem z autorit a nadřízených. Může vést ke snaze o anarchii, nebo naopak k servilnímu chování.
Může se projevovat různě a také se dá různě chápat.
Lidská blbost je vše to, co děláme, aniž by to přinášelo pozitivní výsledky nám, okolí nebo společnosti. Ještě horší je, když to stojí peníze.

odpomass

Definuj mi „Definuj lidskou blbost“…

Sarrow

Hloupý člověk je ten, který svou důvěru špatně investoval…

anonym

klubru, az od ted si zacinam myslet, ze je blbost i dedicna !
v soukromem zivote mam stesti, ze se s zadnym blbem nesetkavam .., ale ve virtualnim znam jednu rodinku, kde si syn s matkou pise pres pc.., ale ne maily , ale pisi si pres jednu verejnou stranku ( tam jim totiz za to neco kapne .., takove zlate hvezdicky a zelene palecky ) .., tak tomu ja rikam blbost .. :)
P.S. bud je to ulet , nebo blbost na druhou …
:) -iv-