Definice dětské síly

Kdyby Vám někdo pověděl: „Definuj dětskou sílu.“
Jak by jste ji definovali? ;)

Přidejte i tu z duševního hlediska? ;) Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

To přece dobře znáš – to je neúnavná síla HLAVNĚ dětského ducha. Kouzelné slovíčko PROČ? Neustálé zkoumání co rodiče, prarodiče a později kantoři ve škole vydrží. Zřídkavé stavy únavy, kdy si ti dotyční mohou konečně odpočinout. Je to neúnavný a nepřetržitý tok energie. Dodnes nechápu, kde se to v tak drobném dětském tělíčku bere.
Také nechápu jak můj syn dokázal bez nářadí asi v jednom roce vyndat kryt z elektrické zásuvky a vrazit do ní hřebík. Ten jsme nikde doma neměli a kde k němu mohl přijít mi také dodnes vrtá hlavou.
Dětská síla je to, co neustále popohání malého človíčka něco dělat, někam běhat a vymýšlet spoustu záludných otázek.

Další odpovědi
anonym

To, co se dokáže dítě naučit ve věku 0 až tři roky, to je opravdu síla! Čerpáme z toho celý další život.