quentos

Defaultní pouštění hudebního CD ve dvou přehrávačích

Od jisté doby narážím na tento problém, vrazím do PC hudební CD a pustí se mi „dvojitě“ zároveň v RealPlayeru a iMeshi. Jak tomu zamezit?

Odpovědi
kenyrts

ano znám tento problém,když je v PC více přehrávačů.Já tento problém řeším tak,že vložím hudební CD pokud se spustí,tak zastavit.Přes pravé tlačítko dám otevřít,označím všechnu hudbu či pisničky a vyberu si přehrávač kterým je chci přehrávat,poté potvrdím,aby při této možnosti přehrával tento přehrávač,mělo by to tak fungovat.