Dědictví v Německu-jediný dědic -rozdíly oproti Česku,kdo je správce dědictví,kde získat bližší informace

koho a jak lze ev. požádat o celé vyřízení, včetně odhadů a prodeje dědictví-jazyková bariéra a neznalost německých zákonů. Jaký je cenik těchto služeb v € .

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jste jediny dedic ( rodina ) , tak vas nemecky Notariat ( notarstvi ) samo vyhleda. Nebo byla sepsana zavet na vas ? I pak vas zkontaktuji.
Pokud nechcete cekat , nasla bych si v Cechach , nebo v Nemecku notare , ktery za vas informace a posleze dedictvi vyridi.
Kazdy kraj v Nemecku ma sveho soudniho prekladatele v kazde reci.
Cenik vam v Nemecku dopredu nikdo nerekne . Ja platim ( co se tyka firmy ) vzdy za 1 radku 2, 50 euro.
U vas musite pocitat s ruznym cestovanim , ubytovanim , prekladateskymi sluzbami , poplatkami .. 50 – 100 000 kc. Pak budete platit i asi dedickou dan , ale to si nejsem jista.
Zkontaktujte nejdrive ceskeho notare s nemcinou . -iv-