dědictví

Družka otce,ktera nemela s snim trvale bydliste,vybilila byt, trezor,vzala penize -obrazy a cenne veci po jeho smrti i pres upozorneni stavu advokatovi ci policii nic neudelali jen mlcky prihlizeli a ponechali ji v byte po smrti otce a nechce odevzdat klice ani od auta …Pry ma na ceco narok -
odpovedela policie
JAK SE MOHU BRANIT diky Jarda

Odpovědi
Bonifác

Nemá nárok na nic. Je až v druhé dědické skupině, vy jako jeho potomek máte nárok na všechno. Přečtěte si odkaz, je velmi poučný.

Zdroj: http://www.prav­nik.cz/a/191/de­deni-dedictvi-ze-zakona-principles-of-intestate-succession.html