dědapetr zlatý!!

Velká gratulace!

Nejlepší odpověď
dědapetr

jami155 díky a všem ostatním též.
Doplňuji:

  • iv- nezabije díky a všem ostatním ještě jednou moc děkuji.

Další odpovědi
tom004

Přidávám se ke gratulaci. Ať se Ti daří.

annas

I já se připojuji. Gratuluji.

Bičiště

Takže ode dneška je to „Gold old Peter man“ BLAHOPŘEJI !

iceT

Huráááááá,Dědapetr je ale zlatý i bez zlata.Gratuluji moc a moc…

rynek878

Gratuluji a vítám Vás mezi zlatými,byl to pěkný kalup,co?

barnajka

Unese dědapetr ještě jednu gratulaci? Barnajka posílá – upřímnou a velikou :)

coco

Přidávám se…

Berušinka

Také gratuluji =)

anonym

Muzu poslat i pusinky ?? 🙂 :-* ( snad me vase pani nezabije ) ☹ -iv-

led

Obrovská gratulácia k postupu!!!! Strašne sa teším! Celý čas som verila, že postúpi, a už je vo finále. Kto? DědaPetr.

hanulka11

Také letí gratulace …za rady a pomoci

http://img.na­dapenny.com/t20/111­40/nadap061854276­170232.jpg

vojta@super

Gratuluji též :D

chudst

Dodatecne moc gratuluju! Omlouvam se, dva dny zpatky jsem tu nebyl. At vas neopusti ta naladicka na uzitecne odpovidani ani na dale – dekujeme! :)

anonym

I přesto,že jsem přišel s křížkem po funuse,srdečně blahopřeji.

vagra

Připojuji se ke gratulacím…

cubulka

Moc gratuluji.
Vždy je dobré postoupit dál.