tom004

Děda Louda vstoupil mezi stříbrné.Blahop­řeji.

Doufám,že jsem někde jiné přání nepřehlédl. 🙂
Doplňuji:
Ne,ne.Nebude ani žáha,ani počů..,radost ano.Dneska bude skvělý den.Vstal jsem v 5,uvařil,počasí jakž,takž,hlavně neprší,tak hurá na ryby.

Nejlepší odpověď
annas

Také se připojuji ke gratulantům.

Další odpovědi
anonym

Kdo,kdo vyspává?Já blahopřeji,dědo!

led

Človek ráno ledva otvorí oči a do nich mu trblieta svit striebra Dědy Loudy…
Blahoželám Dědo.

anonym

No jo, ženské zase při neděli vyspávají, už ani na mši nechodí.
Zdravím sousede do Vršovic a pochopitelně vřele gratuluji, připrav se na tóčo ve VIP klubu (zlato a stříbro).
P.S. tom si konečně může zchladit žáhu po nucené 4měsíční abstinenci.

anonym

také vám gratuluji :)

anonym

Dedo Loudo , my se tady na odpovedich spolu tak nejak mijime , ale vzhledem k tomu , ze budeme asi brzy i sousede .. 🙂 , tak se budeme videt i v realu. 🙂
Verna ale zustanu ne jen Dr., ale i Viktorce a Plzenskemu hokeji. :-p
Blahopreji .. a i Tomovi , ten se radosti urcite pocu … 🙂 -iv-

barnajka

I ode mě letí gratulace, Dědo Loudo!
Kdybys měl za každou vtipnou odpověď dostávat stovku hotově do kasičky, tak už jsi dáávno…
http://www.you­tube.com/watch?v=Et­GnXc2-pSk&feature=related :)

PS: Sprostě využiju (zneužiju) tomovu gratulaci, abych zpětně poblahopřála i všem ostatním, co v minulých 2–3 týdnech povýšili. Všimla jsem si, že co jsem tu nebyla, odehrálo se na poli kovů a metálů dost změn – tak i vám všem moc moc gratuluju a přeju, ať vás odpovídání pořád baví a ať vaše odpovědi nikdy neztratí na kvalitě, fundovanosti a vtipnosti :)

PPS: Tak ať berou, tome! ;)

Andělé

Dědo Loudo 🙂,
také se moc ráda přidávám ke gratulacím,za vše Vám děkuji,jen tak dál…:-)

anonym

Tak se dědo neloudej a ať jsi brzo zlatý!Gratulace.
Doplňuji:
Tome,chyť táááááááááááko­vouhle dlouhou rybu!

hanulka11

také blahopřeji , ale měl bys být Děda Rychlík podle rychlosti postupu :D:D:D

Drap

Přidávám se ke gratulacím.

rynek878

Taky bych si dovolil poblahopřát,ne­nápadný děda,ale už STŘÍBRNÝ.

Deli

I já se připojuji s gratulací a přeji hodně palečků 🙂

iceT

Také se přidám s gratulací a opět mezi posledními.

dědapetr

Taktéž se připojuji ke gratulaci,sice se zpožděním.

Jikra

Já samozřejmě taky pozdě ale o to srdečněji blahopřeji ke stříbru.Dobrá práce chlape,jen tak dál.

Děda Louda

Tak abych to zjednodušil, předávám hromadné poděkování všem, kdo reagovali, ale samozřejmě i ostatním.
Těsně před stříbrem jsem se na nějakou dobu nějak zašprajcoval a pomalu jsem začal klesat na mysli, že to tak zůstane. Mé chmury se naštěstí nenaplnily a povedlo se.

K hromadnému poděkování samozřejmě přidávám ještě jedno jednomu každému osobně.

arygnoc

zase jsem něco promeškal, v poslední době se to stává pravidlem.
a tak opožděně – gratuluji, vítejte na pomyslném stříbrném stupni.

chudst

Jaj, uf, jeste jsem to stihl :) Gratuluju moc a moc!

anonym

Tome , chytil jste neco ? 🙂
Muj syn si vzal v patek dovolenou , jel s partou do Brandysa nad Labem na chovny rybnik a chytil ( jeho rekord ) ..kapr 80 cm a 11kg. 🙂 A ja : A kde ho mas ? A syn : Toho jsem musel zase pustit … a ja : Tos tam jel z Plzne , zaplatil 500 kc , abys mohl chytat .. , chytil … , pustil… , a jel zase domu ?? A on : No , a pristi tyden jedu zase ! 🙂

  • iv-

tom004

Už jsem to napsal Barbakánovi.Úspěch nula.A syn má smůlu,nový výmysl,v rybářském řádu,od 70 cm výš,se musí pustit. ☹

anonym

Ok. Diky. 🙂 -iv-