hacker585

Dechová zkouška policii (nezletilý)

Pokud je mě 16–17 let a je zátah musím se podrobit policii dechové nebo krevní zkoušce ? ? Pokud ne jak mám postupovat dále. ?

Nejlepší odpověď
venkovan

První co je – nepij a nebudeš mít starosti. Hledáš výmluvu na to jak postupovat, protože si si vědomý, že porušuješ předpisy.
Nejsem právník, ale z logiky – Policie by tě mohla zadržet a zavolat zákonné zástupce aby si tě vyzvedli.

Další odpovědi
chelty

Člověk musí jen zemřít. Ovšem že nemusíš ale policie má právo a také ho využije pokud bude chtít zavolat rodiče nebo zákonného zástupce dokonce je to jejich povinost. Pak už to budeš asi muset udělat.

Drap

Musíš, a zavolat si hned rodiče, popřípadě i s advokátem

cukrar

Jistě, jasně, musíte!!
dopňte právní vzdělání