quentos

Deaktivované nicky

Všimli jste si té spousty deaktivovaných nicků? Tyto nicky nikdy nepoložily žádnou otázku ani na žádnou neodpověděly a zjevně byly vytvořeny jen za účelem nadělování palců uživatelům, příp. sobě samému. Mezi jinými např. Humus, Chlup, Chlupatec, Hranostaj, Hradsky, Hlupic… myslíte, že si je vytvořil „ježíšek“, či nějaký dobrák, který mimo nadělocvání palců jiným např. tímto naděloval palce sám sobě? A dále by mě zajímalo, na tyto „ježíšky“ administrátoři přijdou?
Doplňuji:
*jak na tyto…

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jsem si toho nevšimla,ani těch jmen,které uvádíte. Jestli to třeba nebude tím,že se přihlásili jen jednou,pak už nevykazovali žádnou činnost,tak je deaktivovali…

Další odpovědi
annas

Já si myslím, že se přihlásili, zjistili, že to není pro ně pravé ořechové, a odešli. Kdyby uvedení „uživatelé“ nadělovali body, jejich jméno by se u hodnocení objevilo. Nikdy jsem takový profil neviděla. Samozřejmě že všechna hodnocení nesleduji. Když jsem se na čas odhlásila, také jsem byla deaktivovaná.
Jenže jeden nikdy neví. Čistému vše čisté.

odik

Každý sofistikovaný systém pracující s komunitou lidí dnes obsahuje různé algoritmy spuštěné na pozadí aplikace, které informují administrátory a „podezřelých“ aktivitách (chování) uživatelů. Administrátoři se pak už zaměří na konkrétního uživatele detailně a sami rozhodnou, jak s ním naloží.

GangstaHelper

Nevšiml jsem si jich, quentosi.

Kde je o nich informace?

anonym

Toto jsem neprocházel, takže ani nemohu posoudit. Pokud jde o mě, (oprav mě jestli jde o mně,) mám minulou přezdívku fortin. Nelíbilo se for, nelíbilo se tin. Až dosáhnu určitý počet otázek a odp., možná načnu nové uživatelské jméno. Všimni si, že tíhnu k uživatelům, co mají něco v hlavě. Pro mě není tato stránka důležitá, pro mě je tady málo otázek a z mého oboru bych ani odpovědět nechtěl na otázky typu jak si to mám udělat sám bez řemeslníka.. Tato stránka pro mě byla ze začátku zajímavá. Byly a jsou zde kapacity, třeba od Kenyrtse jsme se (někteří) mohli naučit googlení. Standa, Retko o kterém jsem zpočátku myslel že je editor. Cukrar, ty Quentos. Na některou tvou otázku odpověděl nějaký anonym který má kontrolovat kodex a ne nadávat na Standu. Docela tím shazuje účel stránky, ptát se ať se to týká trestu řidiče – opilce. Tak zatím zdar a díky za pomoc v překladu.

Ted mám otázku. Když: Rusové koupili 1,96 % akcií Facebooku — SWMag.cz,
Rusové koupili ICQ za 187,5 miliónů dolarů – Digitálně Stahuj.cz,
Vodní stavby koupili Rusové, Ekonom.iHNed.cz,
Rusové přicházejí. Teď koupili Versaceho vilu! – tn.cz,
Rusové koupili Hitlerův slavný mercedes, Blesk.cz,
GameEkonom: Rusové koupili Cenegu – BonusWeb.cz,
Rusové si za plyn koupili ukrajinskou nezávislost“ – www.lidovky.cz,
Kunovického výrobce letadel koupili Rusové – Novinky.cz,
Rusové skupují výrobce pracovních oděvů a pomůcek – Finance.cz,
jestli přes odkaz na facebook na Odpovědi.cz
dostanou i nás?