Bubbleduck

Deaktivuji-li si facebookový účet a pak jej znovu aktivuji, budu muset znovu požádat lidi znovu o přátelství?

Pokud si deaktivuji facebookový účet a po nějaké době (v řádu měsíců) si jej znovu aktivuji, budu muset znovu požádat lidi o přátelství, nebo je tam již budu mít z minulé doby? Děkuju.

Odpovědi
ivzez

Nejsem si úplně jista, ale myslím, že FB sám od sebe přátele nemaže.

Já FB využívám velice sporadicky, několikrát do roka tam jenom nahlédnu.
Přátelé mi kupodivu zůstávají, přestože bych čekala, že mne kvůli neaktivitě
smažou nebo bloknou…