hanculka

deaktivace touchpadu

mám notebook Asus K55VM-SX102 a v uživatelské příručce mi píší že deaktivaci touchpadu vytvořím stisknutím klávesy Fn a f9. Jenže to jaksi nefunguje. Nevíte jak bych ho mohla jinak vypnout.
Doplňuji:
Můj důvod:
Při práci začnu psát a najednou se mi vypnou programy a nebo začnu psát úplně někde jinde

Odpovědi
Orange

Asi musíš mít konkrétní ovladač.

balca

kvůli čemu to potřebuješ,kvůli myší ? Asi jo,já mám taky myš a touchpad mám aktivován

pusinka50

Mám notebook Gigabyte a také to žádným známým způsobem nejde vypnout. Ale co ti brání si připojit klasickou myš a touchpad nechat prostě aktivní? Já to tak mám. Navíc, když někdy pospíchám a potřebuji se na netu na něco rychle podívat, tak vytáhnu notebook a dívám se jen pomocí touchpadu, nevytahuji myš

pavel947

pokud ho nepožíváš a stává se ti to co mě, že připsani si vždy někam blbě překliku tak ho prostě můžeš zakázat ve správci zařízení. A v klidu používat jenom myš.