Sahyb

De připojit bez drátový internet k notebooku ale nemyslim wifi.

De nějak připojit notebook k bezdrátovému internetu bez pomocí wifi, a jak.
Doplňuji:
A jak se připojit k modemu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No bezdrátový se většinou používá na notebok, ale jinak než wifi jde usb modem. Já ho tak mám.
Doplňuji:
Vy se nepřipojujete k modemu, ale modem je zařízení, které se připojuje k internetu-síti.
Jakmile vložíte do usb modem, windows jej načte a měl by zahájit instalaci HW. Pokud tomu tak není, instalujete z přiloženého cd od poskytovatele.
Pokud máte jen modem-třeba jste jej někde získal, našel apod., tak je vám k prdu, protože musíte mít smlouvu, kde vám poskytovatel sdělí údaje pro připojení. To jako byste měl telefon bez simky.
Pokud vše máte, tak sorry.
Pokud nejde instalovat, spusťte si start-programy-připojit, vytvořit připojení a zde zadáte údaje, co vám dal poskytovatel.

Další odpovědi
anonym

Kromě WiFi, které bývá většinou optimální lze přes bluetooth používat internet od vašeho mobilního operátora skrze vás mobilní telefon který se nachází v dosahu bluetooth, nebo rovnou poridit gsm modul pro vás notebook